Unikalność technologii 3DEEP Technologia XXI wieku Frakcja + FR

Atrakcyjne ceny zabiegów tylko w Imperium Wizażu w Szczecinie!

3DEEP RF+ FRAKCJA to urządzenie najnowszej generacji służące do liftingu, pojędrniana skóry, całkowitego usuwania zmarszczek, blizn i przebarwień.

TECHNOLOGIA 3DEEP RF – fala radiowa wnika głęboko w skórę.

FR Monopolarny - UNIPOLAR RF - technologia, w których energia RF przepływa w niekontrolowany sposób przez organizm. Może to być bolesne dla pacjenta i wymaga intensywnego chłodzenia skóry podczas zabiegu. Podczas zabiegu bardzo narażony jest naskórek.

Bipolar i X-polar RF - technologia, w której RF przepływa powierzchownie i jest mniej wydajna. To wymaga chłodzenia w celu ochrony skóry.

3DEEP ® RF - technologia, co powoduje głęboki, kontrolowany i ukierunkowany przepływ energii przy minimalnym przepływie ciepła na powierzchni skóry. Nie wymagane jest chłodzenie. Trójwymiarowe leczenie skóry, która łączy mikro-ułamkową ablację  z pojedyńczym impulsem RF, który przekształca się w  efekt przeciwzmarszczkowy.

Czym są fale radiowe i jak działają?
Fale radiowe (RF) to zaawansowana technologia, która podgrzewa kolagen w skórze.
Jeśli zastosujemy odpowiednią energię fali, kolagen natychmiast  zareaguje, powodując widoczną poprawę kondycji skóry. Zabieg ma rozpoczyna również inny proces produkcji kolagenu, prowadząc do znaczących zmian w wyglądzie skóry. Rezultatem przebudowy kolagenu jest mocniejsza, młodziej wyglądająca skóra .

RF ma dwie istotnie ważne zalety nad innymi technologiami kosmetycznymi:

  • oddziałuje głębiej w warstwy skóry,
  • nie ma wpływu na kolor skóry.

Jakie zalety niesie za sobą technologia 3DEEP RF?
3DEEP RF to najnowsza forma technologii RF, zrewolucjonizowana technologia oparta na falach radiowych stosowana w zabiegach wzmacniania struktury skóry, poprawy kształtu ciała oraz frakcyjnej odbudowy powierzchni skóry.
Technologia 3DEEP składa się  z wielu elektrod, gwarantując po raz pierwszy na rynku, bezpieczny system łączący wydzielanie właściwej dawki energii w głąb skóry, równocześnie zachowując wierzchnią warstwę naskórka.   Parametry zabiegu są dostosowywane indywidualnie do obszaru zabiegu oraz typu skóry.
Klinicznie badania i zatwierdzenie  3DEEP technologii RF.

Co daje nowa Technologia 3DEEP+ Frakcja

  • rozjaśnia skórę,
  • redukuje przebarwienia naskórka,
  • wygładza zmarszczki,
  • leczy blizny.
Image
Image
Image
Ablacja frakcyjna powoduje równomierne ogrzanie włókien kolagenowych i długofalową poprawę kondycji skóry. Ten zabieg oddziałuje równocześnie na wszystkie warstwy skóry w celu uzyskania optymalnego rezultatu.
Przyczyną zmarszczek, bruzd i zwisów grawitacyjnych jest zmniejszenie ilości i funkcji kolagenu w skórze i wewnętrznych jej warstwach. To fizjologiczne pogorszenie prowadzi do rozluźnienia struktury skóry i powstania zmarszczek. Dostarczenie odpowiedniej ilości ciepła w głąb skóry do odpowiednich  jej warstw, powoduje natychmiastowy wpływ na strukturę kolagenu przez neokolagenezę lub stymuluje produkcję nowego kolagenu.

Głowica do ułamkowej ablacji sródskórnej - całkowita redukcja głębokich zmarszczek, blizn, bruzd, przebarwień - wszelkich defektów struktury skóry