Atrakcyjne ceny zabiegów tylko w Imperium Wizażu w Szczecinie!

Idealnie wypielęgnowane paznokcie to marzenie współczesnej, aktywnej kobiety. Oferujemy Naszym klientom szereg usług:

Manicure

Zadbane dłonie i piękne paznokcie to wizytówka każdego z Nas.  Perfekcyjny manicure, prawidłowa kompozycja kolorystyczna i stylowe zdobienia zapewniają trwały efekt, który doda blasku i elegancji każdym paznokciom. Uwzględniając życzenia Klientów dopasowujemy kształt paznokcia do długości i kształtu palców, twardości i budowy płytki paznokciowej.

Manicure i pedicure japoński

Manicure japoński jest to metoda odkryta w kraju kwitnącej wiśni. Odkryta przez gejsze metoda pielęgnacji dłoni opiera się na zastosowaniu odżywczych składników takich jak witaminy A + E, keratyna, pyłek pszczeli oraz krzemionka z Morza Japońskiego, które nadają płytce niepowtarzalny blask perły. Jest on szczególnie polecany osobom z kruchą, łamliwa, rozdwajająca się płytką paznokciową, jak również wszystkim tym, którzy pragną mieć zdrowe i naturalnie wyglądające paznokcie. Zabiegowi mogą poddawać się również osoby po chemioterapii, ponieważ zabieg silnie regeneruje i odżywia paznokcie zamykając ich łuski co pozwala je wzmocnić, zregenerować, przywraca im blask i piękny wygląd.

Pedicure

Pedicure to ukojenie dla zmęczonych i obciążonych stóp. Twoje stopy zasługują na wyjątkową opiekę. Sprzęt, na którym pracujemy, pozwala na wykonanie bezbolesnego i efektownego zabiegu pedicure. Efektem są perfekcyjnie opiłowane paznokcie, gładka podeszwa stopy oraz odżywiona skóra.

Stylizacja paznokci metodą żelową

Metodą żelową utwardzamy naturalną płytkę paznokcia, przedłużamy paznokcie na wybraną długość  i potem je  modelujemy. Wykonujemy stylizację: frencz, kolor, mat, połysk, naklejaną i wszelkiego rodzaju ozdoby zatapiane w żelu.

Stylizacja paznokci metodą hybrydową

Żele hybrydowe nakładamy jak lakier. To połączenie komponentów żelu i lakieru. Wysoka jakość produktów pozwala na zastosowanie i utrzymanie efektu do dwóch tygodni.

Przeciwwskazania

  • pęknięty naskórek,
  • stany zapalne,
  • świeże blizny,
  • brodawki wywołane wirusem HPV,
  • nie gojące się rany,
  • grzybica,
  • drożdżyca skórki i paznokci,
  • nietypowość płytki paznokcia.
Image
Image
Image