O NAS

Witamy na stronie profesjonalnego salonu fryzjerskiego i centrum szkoleń Imperium Wizażu w Szczecinie. To miejsce dla ludzi ceniących niepowtarzalny styl i jakość oraz chcących wyróżniać się swoim wyglądem, podążając za nowymi trendami w świecie fryzjerstwa, kosmetyki i medycyny estetycznej.

Oferujemy zabiegi i szkolenia na najwyższym poziomie, szeroki wachlarz usług fryzjerskich, zabiegów kosmetycznych, pielęgnacyjnych i upiększających mających na celu poprawę stanu zdrowia, samopoczucia i atrakcyjności wyglądu naszych klientów.

To u Nas spotkasz najlepszych specjalistów w swoich dziecinach, którzy mogą pochwalić się nie tylko kilkuletnim doświadczeniem,
ale pełnym zaangażowaniem, także kreatywnością oraz indywidualnym podejściem do każdego klienta.
Profesjonalizm, dbałość o klienta, innowacyjność to tylko część zalet naszego salonu.

Nasz salon należy do elitarnej i prestiżowej grupy salonów fryzjerskich SALON EXPERT, tytuł ten otrzymaliśmy za najwyższą jakość usług i wyjątkową dbałość o zadowolenie klienta. Pracujemy na produktach marki L'Oreal Professionnal. Fryzjerzy – eksperci regularnie uczestniczą w szkoleniach i pokazach organizowanych przez markę L'Oreal Professionnal i SENS.US-PL, aby być na bieżąco
w najnowszych trendach koloryzacji i strzyżenia. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, starając się sprostać wszelkim wymaganiom. Nasza firma składa się z bardzo doświadczonych fryzjerów-stylistów. Fryzjerstwo to więcej niż praca... to nasza pasja!

Nasz salon to  Magia Laserów – medycyna estetyczna korzystająca
z najnowszych technologii, pozwala między innymi na korygowanie zmarszczek, poprawę kondycji skóry i włosów, usuwanie plam
i przebarwień, leczenie rozstępów oraz cellulitu. Nasza misja skupia się na zaspakajaniu pragnień i potrzeb klientów. Oferujemy również inne zabiegi mające na celu spełnić marzenia klienta o perfekcyjnym wyglądzie.
Pragniemy zagwarantować Państwu pełne zadowolenie z naszych usług, przywrócić wiarę we własny urok i wdzięk, a także wewnętrzną równowagę i wspaniałe samopoczucie.

Przekonaj się, co możemy zrobić DLA CIEBIE!
„Pokochaj swoje piękno, a świat zakocha się w Tobie”

Imperium wizażU filmyImperium wizażU - prezentacja multimedialna

Fryzjer Szczecin

Po kliknięciu w obrazek będziecie mogli Państwo zobaczyć jak wygląda nasz zakład od środka. Zapraszamy!

Imperium Wizażu na Instagramie