Amputacja piersi ma ogromny wpływ na zdrowie psychiczne pacjentek, u których często powstaje po operacji mastektomii uczucie niepełnej wartości. Rekonstrukcja brodawki oraz otoczki jest dopełnieniem procesu odtwarzania piersi. Zabieg taki pozwala w pełni spełnić oczekiwania kobiety odnośnie poczucia swojej atrakcyjności.

Rekonstrukcja brodawki i otoczki to zabieg, który polega na odtworzeniu zarysu piersi wraz z brodawką i jej otoczką. Celem rekonstrukcji jest odtworzenie naturalnie wyglądającej, symetrycznej piersi, jak najbardziej podobnej do drugiej, zdrowej.

Zabieg odtwarzania kompleksu brodawki i otoczki wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Cała procedura trwa około 60-120 minut. Otoczka i sutek jest tatuowany. Jest to zabieg pigmentacji długotrwałej -to wprowadzenie pigmentu w głąb naskórka za pomocą precyzyjnego drapania skóry bardzo cieniutką igłą ze stali chirurgicznej przy pomocy profesjonalnego urządzenia kosmetyczno-medycznego sterowanego komputerem. W systemie pigmentacji – barwnik osadzany jest łagodnie metodą aplikowania koloru warstwa na warstwę, w ten sposób pięknie układa się w skórze i długo w niej pozostaje.

CENNIK
Cena od 1000zł do 1500zł

Image